PAYLAŞ

AYDINLATMA & AVİZE

Aydınlatma & Avize Avize, genel anlamda tavana asılan aydınlatma ürünleridir. Klasik tarzdaki avizeler kullanılsa da artık evlerin iç dekorasyonunun modernleşmesiyel avize modelleri de modern tarza kaymıştır. Aydınlatma ev dekorasyonunun tamalayıcı unsurudur. Dolayısıyla seçeceğiniz avize modeli sizin tarzınızı yansıtacaktır. Avize modelleri son yıllarda modern tarzıyla dikkat çeksede klasik anlayışı benimseyenler için klasik modelleride bulunmaktadır.

MEKANLARI YAŞAM ALANLARINA ÇEVİRMEK İÇİN YAKTIĞIMIZ IŞIK GEÇMİŞTEN BU GÜNE HİÇ SÖNMEDİ.

Perakendeden toptan satışa, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak varolduğumuzdan beri öncelikli amacımız olmuştur. Mimarlık ofisleriyle proje bazlı özel çalışmalara imza atarken, Dünya' nın aydınlatma trendlerini de uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz. Showroom ve merkezimizde sunduğumuz ürünlerin tamamı özenle seçilmiş ithal ürünlerden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz, yetkin teknik kadromuz, koşulsuz müşeri mutluluğunu hedefleyen satış ve satış sonrası ekibimizle sizler için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız ürünlerimizin kişiye ve mekâna özel dekorasyon uygulamalarını yerinde ürünlerle yaparak müşterilerimizin ürünleri kendi mekânlarında görme imkânı sağlanmaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetlerimizde de ürünlerin bakımı ve temizliği yine firmamız tarafından yapılmaktadır.4461
AVİZE ÇEŞİTİMİZ
875
APLİK ÇEŞİTİMİZ
168
LAMBADER ÇEŞİDİMİZ
122
MASA LAMBASI